Monday, July 15, 2024
en

Скільки коштує щастя?

Іспанія та Польща дуже схожі на нас за чисельністю країни. Щоб наздогнати їх за заможністю, нам потрібно вкласти не менше грошей у збільшення кількості робочих місць та впровадження сучасних технологій:

а) Щоб наздогнати Польщу
,  прикладом за 15 років, потрібні інвестиції в економіку не менше 1,2 трлн.$.

б) Щоб наздогнати Іспанію, прикладом за 15 років, потрібні інвестиції в економіку не менше 3,4 трлн.$.

Загальні інвестиції в Україні за кращий 15-тирічний період були 0,3 трлн.$.

Ось чому поляки заможніше за українців в 5 разів, а іспанці  –  в 10 разів! За більших інвестицій, вони отримали більше робочих місць та досконаліші технології!

Ми не маємо стільки власних фінансів, щоб швидко наздогнати бодай Польщу: наприклад всі статки олігархів становлять 40 млрд.$, вся банківська система важить 80 млрд.$, а на руках українців знаходиться не більше 50 млрд.$ готівки. За найкращих умов, власними зусиллями нам до снаги інвестувати упродовж 15 років не більше 0,7 трлн.$. З такими темпами наздогнати бідних поляків зможемо за 20-25 років.

Натомість розвинуті, демократичні країни, в яких мешкають 80% всіх вільних грошей у світі, вкладають щорічно не менше 2 трлн.$ інвестицій в інші країни. Вкладаються вони в інші країни, бо в своїх високорозвинутих країнах важче та дорожче зростати. Бізнесу з таких країн вкрай потрібні зовнішні драйвери для росту.

Щоб за 15 років нам збагатитися більше ніж в 10 разів та випередити іспанців, потрібно щорічно залучати в Країну 40 млрд.$ іноземних (зовнішніх) інвестицій, що становить всього 2% від загального їх щорічного розміру. Такий рівень іноземних інвестицій не є зависоким й вважається нормальним для багатьох країн.

Чому само стільки?

Щорічні зовнішні інвестиції 40 млрд.$ приноситимуть прибутки, які ставатимуть вже внутрішніми інвестиціями, бо краще їх інвестору залишати в країні та вкладати в збільшення робочих місць задля збільшення прибутку, доки дозволяє невичерпаний потенціал росту економіки такої країни та нічого не заважає сприяти такому рішенню. Разом зовнішній та внутрішній інвестор забезпечать достатні 3,5 трлн.$ інвестицій, щоб наздогнати за 15 років іспанців! 

За кращих рішень нам змога досягнути більших інвестицій! Тому шукайте політичні сили, які мають такі рішення. Розбирайтеся в їх рішеннях та обирайте кращих!

Хто ще не бачив нашу роботу, або бачив не все, викладемо нижче посилання на деякі корисні для Вас відео. Приємного перегляду. Зрозуміло та просто розкладаємо все по полицях!

1) 5-ти хвилинне спілкування про себе, чому такі ідеї виникли в голові та нашу користь для Вас 👉🏼 натисніть посилання

2) Кого українці звинувачують у своїй бідності й чому се не так 👉🏼 натисніть посилання

3) Що є головним чинником нашого швидкого розвитку 👉🏼 натисніть посилання

4) Нові економічні правила, за яких отримаємо потрібну перевагу над іншими країнами та зможемо швидко наздоганяти їх за рівнем життя, бізнесу та безпеки 👉🏼 натисніть посилання

Вподобайте нашу сторінку та не пропустить наступні відео та публікації. З темою наступних відео й не тільки можете познайомитися на нашому сайті 👉🏼 перейти на головну сторінку

Грошова допомога Волонтерська допомога