Thursday, June 13, 2024
en

Power Movement Strategy

Політичний рух «ІНШІ» має готові рішення, за якими Україна отримає швидке, довгострокове економічне зростання! Наша програма переслідує мету за короткий термін досягти суттєвого збагачення українців та зростання економіки Країни до величезної у світі. Стратегія руху у владу передбачає шлях політичної сили до владних інструментів реалізації своєї програми.

Взаємопотрібні

Рух “ІНШІ” має сильну програму, нам потрібна потужна команда – команда лідерів, яка удосконалить рішення, що пропонуємо, донесе суспільству, що є головним в досягненні успіху Країною, яка прорубає шлях у владу та стане прикладом нової політики!

Щоб запросити наголошених особистостей, забезпечити технічну підтримку, виконати законодавчі вимоги створення партії, представити Країні свої рішення, виконати законодавчі вимоги участі партії у виборах, нам потрібна Ваша грошова допомога. Ми не хочемо відстоювати чиїсь бізнес-інтереси, ми закликаємо Вас, в особі нас, ІНШИХ, створити власну політичну силу, яка здобуде Ваш успіх! Воліємо відстоювати Ваші інтереси та інтереси України!

Допомога, яку потребуємо, не є зависокою для громадян, але надає нам можливість створити потужну команду, з якою рушимо до Влади. Ми хочемо, щоб Ви зрозуміли:

– Просто так політичні партії не з’являються, їх хтось забезпечує грошима. Не потрібно сподіватися на те, що бізнес, який утримує партію та бачить у політиках засіб лобіювання своїх інтересів, матиме з Вами спільні інтереси.

– Не потрібно вірити в появу «місії», який прийде творити добро для нас. Уявимо, що нам пощастило й з’явилася така людина, але їй обов’язково потрібна потужна команда, яка не буде працювати за оплески!

– Удатні люди безоплатно працювати не будуть. Вони не можуть витрачати час на досягнення потрібного результату та не забезпечувати себе, свої родини!

Не чекаємо на “місію”, не сподіваємося на чиюсь допомогу, а дізнаємося як все працює, підтримуємо та забезпечуємо політичні команди, які знають як цього досягти. Рух “ІНШІ” готовий поділитися з Вами знаннями про як все працює. Ми знаємо як цього досягти, маємо відповідні рішення потрібних задач й прагнемо це зробити найшвидше. Нам необхідна Ваша допомога! 

Якщо людина допомагатиме нам щомісяця бодай на 100 гривень, для створення руху достатньою буде щомісячна активність біля 6 тис. таких людей. Для створення партії – 20 тис. людей. За більшою Вашою грошовою допомогою, нам змога створити потрібну політичну силу й за меншою підтримкою. В Україні 13 млн. сімей! Невже не можна розраховувати на щомісячну грошову допомогу 20 тис. людей?

Відверто із собою

Ми сплачуємо чимало різних бюрократичних, корупційних, лобістських націнок у ціні товару і послуги. Бізнесу простіше підтримувати корупцію та не гаяти час на чисельні бюрократичні перешкоди.

Ми переплачуємо за неефективну, монопольну економіку, за відсутність ринку. Більшість ринків у Країні поділена між небагатьма людьми, які не мають сучасних технологій, не мають достатніх грошей щоб побудувати конкурентний бізнес, але у них є влада – це їх конкурентна перевага. Їх найкращі інвестиції – це засоби масової інформації, які впливають на суспільну думку та приводять до влади лояльних, зобов’язаних політиків.

Ми переплачуємо за імпортні товари, бо не маємо достатньо грошей і технологій, щоб виробляти конкурентну продукцію. Ми сплачуємо в ціні товару дорогий ремонт авто, перебільшені витрати на паливо, бо маємо погані дороги. Ціни зростають швидше за зарплати, бо не забезпечуємо себе, розвиваємося повільно, бо збільшення грошей в економіці, яке відбувається за вимогою некомпетентної влади на покриття потреб у рості витрат Держбюджету, випереджає зріст виробництва продукції та послуг.

Ми неефективно витрачаємо багато свого часу на пошук менших витрат, у пробках, судах, на чисельні бюрократичні перешкоди замість того, щоб більше працювати – більше заробляти, підвищувати свою кваліфікацію, приділяти увагу здоров’ю та родині, відпочивати задля більшої власної ефективності.

Маленькі радощі на угоду великій справі

Вибачте нас за подальші слова, але Ви можете менше палити та пити кави, менше їсти солодкого та пити алкоголю й щомісяця знаходити 100+ гривень для інвестицій в майбутнє та своє здоров’я. Це дрібниця для Вас, але значуща допомога нам!

Погодьтесь, що питання швидкого розвитку Країни, за яким Ви матиме ширші можливості, важливе? Рух “ІНШІ” має само таку мету й готовий поділитися з Вами своїми рішеннями! Може знайдете час на порозуміння як все працює та не жалітиме щомісяця 100+ гривень на нашу мінімальну змогу – змінити політику в Україні на змагання не обіцянок, а рішень досягнення обіцяного. Ми же виборюватиме максимальну свою змогу – здобути владу та впровадити такі рішення!

Ми прозорі для Вас:

1) Разом з нами Ви дізнаєтесь, що є головним у досягненні успіху Країною, достатку її громадян. Вам більше не потрібно вірити, вибирати за відчуттями, бо Ви знатиме, а тому обиратиме політичні сили, які матимуть кращі рішення найголовніших задач!

2) Ми звернулись до Вас за грошовою допомогою тільки після того, як створили готовий продукт рішень для України. Нам не потрібно чомусь вчитись, не потрібно шукати рішень, коли здобудемо владу, ми реалізуємо вже напрацьоване!

3) Вже зараз презентуємо Вам своєю стратегія руху у владу, які наші непорушні принципи, пояснюємо яке забезпечення, на що й для чого потребуємо. Наживо Ви можете перевіряти наші доходи, витрати, залишки коштів, зіставляти із заявленими розрахунками витрат, знаходити всі свої внески в наших доходах, розумітися де й на якому етапі руху до влади перебуваємо

1. Створення політичного руху “ІНШІ”

Задля створення політичного руху, нам потрібна Ваша грошова допомога в сумі 540 тис.₴ на місяць. Чому само стільки, пояснення структури з питаннями та відповідями дивись у розрахунку потреби в щомісячному забезпечені руху.

Якщо не збиратимо достатньо грошей, не зможемо виконати законодавчі вимоги створення партії без погіршення якості команди. Ми відповідаємо не тільки за якість своєї програми, але за якість своєї команди не менше. Тому поки не будемо збирати гроші на потрібний кошторис руху, не реєструватимо партію.

2. Створення політичної партії “ІНШІ”

Задля створення політичної партії нам вже потрібна більша Ваша грошова допомога в сумі 1,9 млн.₴ на місяць. Чому само стільки, пояснення структури з питаннями та відповідями дивись у розрахунку потреби в щомісячному забезпечені партії.

Більша частина кошторису – це витрати на заробітну плату 14 лідерів та 49 партійців, які створять 14 команд (1 лідер та 3-4 командора) майбутніх 14 міністерств виконавчої влади. Доки не станемо владою, ці люди додатково виконуватимуть роботу в 14 обласних організаціях партії, як того вимагає законодавство. Інша складова витрат – це накопичення законодавчо встановленої застави для участі партії у виборах, технічна підтримка нашої діяльності.

Якщо нам не вдасться збирати потрібні кошти, не зможемо створити необхідну команду для реалізації своєї програми, поширювати інформацію про себе та свою програму, внести необхідну грошову заставу для участі у виборах, тощо. У такому випадку не будемо брати участь у виборах, а продовжимо працювати над питаннями достатності грошей на створення сильної партії.

Партія для участі в парламентських виборах повинна внести грошову заставу в сумі 9,5 млн.₴. Застава буде повернута тільки у випадку, якщо партія отримує на виборах не менше 5% підтримки громадян. Якщо соціологія не буде надавати нам 5%+ підтримки, не будемо приймати участь у виборах та витрачати Ваші гроші. Краще готуватися до наступних виборів, ставати більш відомими, здобувати більшу підтримку виборців. Подібної стратегії будемо притримуватися також на виборах Президента.

3.Партія «ІНШІ» у Парламенті України

Партія “ІНШІ” максимально використає підтримку громадян, що допоможуть нам зайти до Парламенту: за більшою підтримкою – приступимо до виконання своєї програми, за меншою – скористаємося більшою публічністю за депутатським статусом та будемо тиснути на владу швидко рухати Державу до успіху. Навіть за мінімальною кількістю депутатських мандатів, але за наявністю у нас рішень із швидкого збагачення українців та своєю активністю з роз’яснення потреби в реалізації цих рішень й помилковості поточної політики, не можемо бути непоміченими телевізійними каналами – це значно більша аудиторія за інтернет. Вже на наступних виборах матимемо більшу підтримку!

Партія «ІНШІ» у Парламенті України буде притримуватися однієї з 2-х стратегій:

3.1. Стратегія знаходження партії «ІНШІ» у коаліції

Партія «ІНШІ» у Парламенті України буде співпрацювати з іншими політичними партіями в коаліції за принципами, коли ми очолюємо відповідні сектора державного управління та нам законодавчо не заважають змінювати все, що ми вважаємо за потрібне й за що будемо нести відповідальність.

В залежності від рівня підтримки партії на парламентських виборах, вимагатимемо від потенційної коаліції надання нам всіх повноважень для законодавчої та виконавчої роботи в наступних галузях Державотворення:

 • Нові економічні правила гри

  за 5% підтримкою на виборах

 • Єдина електронна система

  за 5% підтримкою на виборах

Чому за невисокою підтримкою, партія буде вимагати у коаліції основні міністерства?

 • Інфраструктурні зміни економіки

  за 5% підтримкою на виборах

 • Новий Суд

  при рівні підтримки 10% на виборах

 • Нова Освіта

  за 15% підтримкою на виборах

 • Нова Армія

  за 15% підтримкою на виборах

 • Наша Культура

  за 20% підтримкою на виборах

 • Нова Наука

  за 20% підтримкою на виборах

 • Наша Історія

  за 20% підтримкою на виборах

 • Нова Національна безпека

  за 25% підтримкою на виборах

 • Інші правила виборів

  за 25% підтримкою на виборах

 • Нова Медицина

  за 30% підтримкою на виборах

 • Нова Соціальна допомога

  за 30% підтримкою на виборах

 • Нова Зовнішня політика

  за 35% підтримкою на виборах

При непогоджені з нашими вимогами, або перешкоджанні коаліцією в законодавчій або виконавчій діяльності партії у відповідальних галузях державної політики, партія «ІНШІ» виходить із коаліції.

3.2. Стратегія знаходження партії «ІНШІ» за межами коаліції

При діях коаліції, що загрожують свободі України, або які послаблюють економіку Країни, або які загрожують її обороноздатності, національній безпеці; у випадку, якщо коаліція втрачатиме час для стрімкого руху Країни вперед (зростання економіки менше 10% на рік) – партія «ІНШІ» перейде в опозицію та буде докладати всіх зусиль задля проведення дострокових парламентських виборів.

Якщо коаліція забезпечить зростання економіки України більше 10% на рік та буде посилювати обороноздатність України, партія «ІНШІ» готова до конструктивної співпраці з коаліцією, спрямованою на збільшення темпів зростання економіки України до рівня 20%+ на рік. Партія «ІНШІ» готова переконувати та знаходити аргументи в переговорах з коаліцією задля потрібних змін у всіх галузях державної політики.