Tuesday, May 28, 2024
en

Навіщо нам допомагати

1. Ми знаємо, як українці можуть збагатитися:

  • за 3 роки в 2 рази!
  • за 6 років в 3 рази!
  • за 9 років в 4 рази!
  • за 12 років в 6 разів!
  • за 15 років в 9 разів!

За фактом реалізації програми руху отримаємо більші результати за оголошені плани! Щоб команду «ІНШІ» не звинувачували у перебільшенні прогнозного розрахунку росту доходів українців, не виходили за межі досягнутого результату іншими країнами, які швидко перебудовували свої економіки. Наша впевненість обстоюється сукупністю сильних рішень, які кращі за тих, що мають успішні країни. Коли всі рішення працюють на єдину мету, нам змога швидко досягнути високих задач! Наша програма – це велика, амбіційна заявка на лідерство України!

2. Ми знаємо як досягти лідерства у світі за залученням інвестицій, за рівнем освіти, науки, медицини, безпеки, культури! Знаємо як стати модною, найбажанішою Країною!

3. Ми знаємо як побудувати потужну економіку, за якою великі витрати на створення сучасної Армії не обтяжуватимуть, не гальмуватимуть ходу Країни до високої мети! Сильна Армія – це покрова наших досягнень, це захист наших кордонів. Побудова сучасної, сильної української Армії є пріоритетом нашої програми. Витримати такі задачі можна за потужною економікою.

4. Ми зростили зрозумілу, переможну для України програму дій. Нам потрібна відповідна команда, яка перетворить рух на сильну партію, зрозуміло роз’яснить громадянам складову успіху, здобуде Владу для втілення програми у життя.

5. Наш приклад зродить завзяття інших рухів із, можливо, більш цікавими та модерними ідеями перебудови Держави. Змагання таких політичних сил – це нова політика, яка має одну спільну мету – українці гідні жити не гірше за інших!

6. Громадяни – наші роботодавці! Ви допомагаєте нам, ми працюємо на Вас! Швидке зростання Ваших доходів – наша мета! Наша програма має всі рішення по досягненню цієї мети. Нам потрібна потужна команда, яка здобуде Владу! Допоможіть нам створити таку команду!

7. Ми побудували прозору, підконтрольну Вам роботу руху: роз’яснюємо як все працює, яка складова успіху; пояснюємо свої потреби у фінансах, звітуємо за доходами і витратами; крокуємо за визначеною стратегією руху до влади; Ви знатиме все про кожного з команди руху.

8. Ми не обіцяємо, ми пояснюємо як досягти найбільших результатів, що є головним на цьому шляху. Із нами станете економічно, політично обізнаною людиною, яка розуміється на природі успішності країни. Ви будете вільною людиною у прийнятті політичних рішень, бо Вас буде важко ошукати! Ви обиратиме не за вірою та відчуттям, а за знаннями!

Сьогоднішня політика – це конкуренція за Владу політичних партій, які фінансуються бізнесом. Якщо порахувати скільки щомісячно потрібно витрачати на невеличку партію, в нагоді буде наш розрахунок витрат на утримання партії, виявиться завелика сума для простої благодійності. Сьогоднішні політичні партії зобов’язані лобіювати бізнес-інтереси своїх спонсорів. Можна спробувати здобути владу та “кинути” тих, хто тебе фінансував, але бізнес, розуміючи ризики, обов’язково примусить включити в команду своїх людей. Альтернативних доходів у партій сьогодні не існує. Спробуйте перевірити доходну та витратну частину приязних політичних сил, буде багато питань, на які не знайти відповіді.

Така співпраця бізнесу та політики не дає потрібного результату Вам, Країні. Не тільки тому що питання окремого бізнесу заважають, а в деяких випадках загрожують державним інтересам, але ще за причин відсутності програм у таких політичних сил. Для того щоб відпрацювати програму, створити продукт з готових рішень, потрібна команда, яка буде цим постійно займатися. Бізнес не готовий довго чекати й багато вкладати, тому не бачимо конкуренцію програм. Маємо суперництво обіцянок в передвиборчий період (4-6 місяців). Чи знаєте, за якими рішеннями пропонувала досягти свої обіцянки підтримана Вами партія? Впевнені не згадаєте жодного кроку, тобто програми не було. Нас купують вірою, симпатією, емоціями, болючими темами – все це робота психологів та реклами, все це бізнес, де є продукт – красивий, чесний, новий політик, який багато обіцяє, а далі проплачена реклама, свої ЗМІ зроблять його дуже відомим у Країні, який претендуватиме на перемогу.