Monday, July 15, 2024
en

Bank card transfer instruction

крок 1

Коли натиснете на кнопку перейти до оплати карткою, опинитесь на сайті сервісу переказу грошей monobank від Universal Bank

крок 2

Введіть суму переказу. Просимо вводити унікальну суму переказу, щоб Ви мали можливість швидко знайти всі свої перекази за фільтром у фінансової звітності руху. Просимо Вас контролювати нашу діяльність, бо прагнемо довести, що ми – ІНШІ.

крок 3

Введить 16-ти значний номер своєї картки (знаходиться на стороні картки, де є логотип та назва банку)

крок 4

Введить Ваше ім’я

крок 5

Введить термін дії Вашої картки (під 16-ти значним номером картки – місяць/рік)

крок 6

Введить CVV2/CVC2 код Вашої картки (знаходиться на зворотньому боці картки на смужці для підпису – три цифри, або три останні цифри вказаного номеру)

крок 7

Щоб Ви змогли швидко відшукати свої перекази у фінансовій звітності руху, введіть унікальний коментар.

крок 8

Натисніть «Надіслати», щоб Ваш банк отримав вимогу до сплати коштів на наш рахунок

крок 9

Для підтвердження переказу на екрані з’явиться форма-запиту від Вашого банку, у цю форму Вам потрібно буде ввести код-підтвердження із СМС- повідомлення, що отримаєте від банку. Тільки після цього підтвердження Ваш банк проведе оплату, переконавшись що це робити особисто Ви, бо правильно введено номер картки та всі її данні, правильно введено код-підтвердження, який банк вислав на особистий номер телефону, про який Ви його раніше повідомляли. Якщо Ви не отримали код-підтвердження від свого банку, у Вас не підключено СМС-інформування (кошти з Вашого рахунку не спишуться).

Як може виглядати на екрані запит Вашого банку на введення коду-паролю із СМС:

ПриватБанк (картка VISA):

Ощадбанк (картка MasterCard):

крок 10

Якщо все гаразд, платіж надіслано! Ви побачите наступне повідомлення

Якщо платіж не виконано, сума з Вашої картки не спишеться. Ви отримаєте таке повідомлення з посиланням на Ваш банк

Проблема пов’язана з невстановленим, або вже використаним за місяць лімітом інтернет-платежів. Потрібно встановити, або збільшити суму ліміту інтернет-платежів. Якщо у Вас виникли складнощі, сповістите нас про такі складнощі.