Friday, October 04, 2024
en

Порушники правил боятимуться власної тіні!

Як досягти потрібної дисципліни виконання правил всіма без винятку?

Контроль за виконанням правил у Країні дієво здійснювати за суперництвом приватного та державного контролю. Приватний контроль унеможливить бездіяльність державного.

За рішеннями, що презентували Вам у минулих відео, державний контроль перейде на самозабезпечення та разом із приватним змагатиметься:

– за великий штраф, який сплачуватиме порушник правил на користь контролю, що його виявив;

– за частину від компенсованих постраждалій стороні втрат на користь контролю, що їх повернув та яку суд автоматично додаватиме до загальних вимог.

Укритися від контролю неможливо, бо він прагне наживи – виявлення порушника правил.

Контролю вигідно розділити винагороду з інформатором про порушення, тому порушникам правил краще жити за законом, або боятися власної тіні!

Політичний рух “ІНШІ” має рішення, за якими державне фінансування помітно скоротиться за відсутності необхідності в утриманні великої кількості чиновників та забезпечені їх діяльності, а якість контролю, до якого долучиться приватний бізнес, суттєво зросте.  Держава може спрямувати звільнені гроші на інші важливі справи. Серед таких рішень:

1. Приватні детективні агентства зароблятимуть на викритті порушень та злочинів.

Приватні і державні детективні агентства отримуватимуть наступні доходи:

– великі штрафи з порушників правил;

– 30% від компенсованої порушником шкоди потерпілій стороні, яка автоматично додається судом до загальних вимог у рішення до виконання;

– оголошена Державою та приватним сектором винагорода за викриття.

Генпрокуратура, НАБУ, САП, ДБР разом повернули Державі за минулий рік 11 млрд.₴ – це розрахунки за їх перебільшеною оцінкою. Цікаво, що в бюджеті на 2020 рік передбачено витратити на їх спільне утримання ті самі 11 млрд. ₴. Повстає просте питання – навіщо нам бідні, непрофесійні прокурори, які завжди програватимуть професійним, дорогим адвокатам?

Приватні і державні детективні агентства будуть конкурувати за порушника. Порушити правила та вчинити злочин буде дуже складно, бо тебе може викрити навіть співучасник – краще дотримуватися правил. Зі свого боку Держава допомагатиме приватним і державним детективам знаходити собі більше роботи через реєстр підозрілих операцій в Єдиній електронній системі (ЄЕС), а також через реєстр держзамовлення на розслідування важливих для Країни питань.

2. Приватні лабораторії забезпечать точну відповідність товару заявленому складу та характеристикам в договорі та на етикетці.

Кожен товар в Україні повинен отримати сертифікат від приватної чи державної лабораторії із зазначенням точного складу товару при виробництві, строку та умов зберігання, точних характеристик, яким відповідатиме товар та його упаковка.

Приватні і державні лабораторії отримуватимуть наступні доходи:

– 0,2% списуватимуться автоматично із суми надходження коштів за товар на рахунок продавця (входить в загальний податок, що списуватиметься при надходженні коштів на рахунок та автоматично розподілятиметься на користь приватної чи державної лабораторії, яка видала сертифікат на товар);

– 0,2% списуватиметься автоматично із суми перерахування коштів за імпортний товар з рахунку покупця (входить в загальний податок, що списуватиметься з перерахованих коштів з рахунку покупця за імпорт та автоматично розподілятиметься на користь приватної чи державної лабораторії, яка видала сертифікат на товар);

– великі штрафи з порушників технології виробництва за відхиленням складу, характеристик товару від сертифікату, що викриють приватні і державні лабораторії (лабораторії зобов’язані проводити не рідше 1 разу на 6 місяців вибіркову перевірку відповідності товару виданому нею сертифікату);

– вартість перевірки складу та характеристик товару наданому сертифікату, якщо таку ініціативу проявлятиме позивач (вартість сплачує або порушник, якщо підтвердиться невідповідність, або ініціатор перевірки в іншому випадку).

Дуже ризиковано порушувати виробнику заявлену якість товару, бо достатньо одного позивача із виявленням невідповідності, щоб отримати вал позовів від інших – це величезні штрафи, компенсація судових витрат всім позивачам.

Щоб отримати ліцензію на ведення бізнесу приватній лабораторії необхідно виконати інвестиційні зобов’язання по обладнанню, повірці, технічному та інформаційному забезпеченню – загалом сума інвестицій в бізнес не може бути менше 250 млн.₴. Не дозволятиметься власнику володіти, або бути пов’язаною особою декількох мереж лабораторій. Не дозволятиметься власнику лабораторій володіти, або бути пов’язаною особою із бізнесом, що має своє виробництво. Потрібно довести походження коштів, що інвестується в бізнес – кошти повинні бути від легальних та прозорих доходів та належати власнику, які їх інвестує.

Виробник, або імпортер не може провести через одну мережу лабораторій сертифікацію більше одного продукту впродовж 3-х років.

За виконанням правил приватними і державними лабораторіями слідкуватимуть інші лабораторії, детективні агентства та Єдина електронна система. Порушники втрачатимуть ліцензію, а засновники втрачатимуть свою репутацію через пониження рейтингу таких осіб.

3. Приватні митниці унеможливлять заниження вартості товару, що постачатиметься за імпортними/експортними контрактами, бо через Єдину електронну систему матимуть всю інформацію щодо вартості та умов поставок подібного за складом та характеристиками товару. 

Приватні митниці отримуватимуть наступні доходи:

– 1% списуватимуться автоматично із суми перерахування коштів за імпортний товар з рахунку покупця (входить в загальний податок, що списуватиметься з перерахованих коштів з рахунку покупця за імпорт та автоматично розподілятиметься на користь приватної митниці, яка обслуговує контракт);

– 1% списуватимуться автоматично із суми надходження коштів продавцю за експорт сировини і сировинних полуфабрикатів (входить в загальний податок, що списуватиметься при надходженні коштів на рахунок експортерів сировини і сировинних полуфабрикатів та автоматично розподілятиметься на користь приватної митниці, яка обслуговує контракт);

– величезні штрафи з тих хто занижуватиме ціну імпорту/експорту, матиме відносини з офшорними компаніям та з бізнесом країн, що знаходяться під санкціями та обмеженнями;

– 30% від загальної суми компенсованої порушником заниженої вартості імпорту/експорту, яка автоматично додаватиметься судом до загальних вимог до порушника;

Щоб отримати ліцензію на ведення бізнесу приватній митниці необхідно виконати інвестиційні зобов’язання по інфраструктурі, дорожній розв’язці до митниці, технічному та інформаційному забезпеченню – загалом сума інвестицій в бізнес не може бути менше 3 млрд.₴.  Не дозволятиметься власнику володіти, або бути пов’язаною особою декількох митних мереж. Не дозволятиметься власнику митної мережі володіти, або бути пов’язаною особою із бізнесом, який здійснює імпортні/експорті операції. Потрібно довести походження коштів, що інвестується в бізнес – кошти повинні бути від легальних та прозорих доходів та належати власнику, які їх інвестує.

Будь-яка група пов’язаних осіб не можуть проводити через одну мережу приватних митниць більше ніж 10% всього свого імпорту, або експорту за минулий рік.

Завести товар в Україну, або вивести сировину та уникнути розмитнення неможливо, бо всі операції проходять через Єдину електронну систему. Якщо товар поступає, або списується, це відбувається із передачею права власності. Не може одна компанія передати право власності на товар іншій без сертифікату. Сертифікат – це точний склад товару. Якщо хтось намагатиметься сховати завезений нелегально товар в іншому товарі, потрібно буде отримати сертифікат на такий товар, де приватна лабораторія виявить невідповідність по складу. Й найголовніше – все це люди, які приймають участь у такому злочині. Будь-хто з них може стати викривачем подібної операції за вагому винагороду, яку в шаленій конкуренції пропонуватимуть приватні і державні детективні агентства.

За виконанням правил приватними митницями слідкуватимуть приватні і державні детективні агентства та Єдина електронна система. Порушники втрачатимуть ліцензію, а засновники втрачатимуть свою репутацію через пониження рейтингу таких осіб.

4. Приватні виконавці дисциплінують всіх виконувати рішення суду.

Порушники правил у разі відмови виконувати рішення суду не зможуть затягнути, або уникнути його виконання. Бо в справу включатимуться приватні виконавці, які примусово виконають рішення суду за свою винагороду 30%, що буде передбачено автоматичним рішенням суду, яким збільшуються загальні вимоги до відповідача.

Якщо порушники правил своєчасно виконуватимуть рішення суду, вони не сплачуватимуть у сумі загальних вимог завчасно передбачені судом додаткові 30% на користь приватних виконавців.

За виконанням правил приватними виконавцями слідкуватимуть приватні і державні детективні агентства. Порушники втрачатимуть ліцензію, а засновники втрачатимуть свою репутацію через пониження рейтингу таких осіб.

5. Єдина електронна система дисципліную всіх до виконання свої зобов’язань.

Єдина електронна система надаватиме інформацію про рейтинг виконання своїх зобов’язань кожною особою в Країні.

Рейтингування дисциплінує кожного виконувати свої зобов’язання, бо високий рейтинг надаватиме можливості:

– більше заробляти, бо до особи є довіра;

– менше витрачати, бо в ціну угоди з особою не потрібно закладати витрати на несвоєчасну сплату;

– мати кращі умови за угодами, бо якщо поведінка особи передбачена за нею змагатимуться продавці та банки.

Наша задача – швидко зростити економіку України до однієї з найбільших економік світу!

Ми знаємо, що є головним чинником нашого швидкого розвитку та що є потрібним, що впливає на найкращу його реалізацію 👉🏼 натисніть посилання на перегляд відео

Із розумінням головного, політичний рух “ІНШІ” розробив найкращі рішення досягнення потрібного швидкого розвитку України, швидкого росту доходів українців, швидкого досягнення військової переваги, судового захисту, освітньої переваги, інфраструктурного розквіту, правового ладу, соціальної злагоди, медичного захисту, повернення до нашої мови та культури тощо. Ми презентуємо Вам готовий, комплексний проект рішень для України, зрозуміло та просто розкладаємо все для Вас, щоб Ви розумілися на цих питаннях та ніхто більше Вас не ошукував. Щоб Ви могли вибирати політиків за кращими рішеннями досягнення необхідного, а не за обіцянками, емоціями тощо.

Нижче наведені посилання на відео, де ми презентуємо рішення вирішення потрібних задач, які впливають на досягнення головної цілі – швидке зростання України до кращих країн світу. Кожні 7-10 днів викладаємо нове відео. Приємного перегляду. Зрозуміло та просто розкладаємо все по полицях!

1) Кого українці звинувачують у своїй бідності й чому се не так 👉🏼 натисніть посилання

2) Що є головним чинником нашого швидкого розвитку 👉🏼 натисніть посилання

3) Нові економічні правила, за яких отримаємо потрібну перевагу над іншими країнами та зможемо швидко їх наздоганяти й випереджати 👉🏼 натисніть посилання

4) Що допоможе українцям й українському бізнесу стати ефективним у всіх процесах та отримати потрібну перевагу над іншими 👉🏼 натисніть посилання

5) Як створити справедливий, непідкупний, професійний та доступний суд у Країні 👉🏼 натисніть посилання

6) Як замість вічного ремонтування доріг, швидко побудувати сучасні дороги за жодних державних витрат 👉🏼 натисніть посилання

Наш сайт 👉🏼 перейти на головну сторінку

Рішення яких питань буде презентуватися Вам у наступних відео 👉🏼 перейти на головну сторінку

Грошова допомога Волонтерська допомога