Saturday, April 20, 2024
en

Інша система освіти

Державі вигідно сплачувати кредит за українців на освіту від провідних університетів світу в Україні, тому що такий кредит потрібно погашати через 8 років. До того часу такий спеціаліст почне отримувати високу зарплату та збільшувати переваги для бізнесу, за якими бізнес отримуватиме більший дохід.

Такий спеціаліст за такою освітою на 8-й рік зможе заробляти мінімум 3 тис.$/щомісяця та за новими правилами в економіці, які ми Вам презентували, сплачувати не менше: 3 тис.$/місяць * 12 місяців * 9% загальний податок у Країні = 3 тис.$/рік податків.

Такий спеціаліст створюватиме у бізнесі додатковий дохід не менший 15 тис.$/місяць, який сплачуватиме податки не менше: 15 тис.$/місяць * 12 місяців * 9% загальний податок у Країні = 15 тис.$/рік податків.

Тобто Держава за навчання такого студента у кращих університетах світу в Україні отримуватиме, коли їй потрібно буде почати погашати кредит, не менше 20 тис.$ на рік податків (3 тис.$ на рік податків із фізичної особи + 15 тис.$ податків із бізнесу).

Із цих 20 тис.$ доходу, що приноситиме в якості податків навчений українець, 5 тис.$ можна спрямовувати на погашення такого кредиту, а залишок на важливі інші напрямки, за які Держава відповідає. Таким чином Держава може брати на себе оплату освіти українців від провідних університетів світу в Україні на суму не менше 50 тис.$ (5 тис.$ погашення кредиту щороку впродовж 10 років)!

_____________
Як ми це будемо робити, як до України прийдуть кращі університети та банки світу, дивися у презентації наших рішень іншої системи освіти в Україні. Відео плануємо на вечір середи 11.11.2020 року. Буде цікаво, не пропустить!

Ми зрозуміло та просто розкладаємо все по полицях! Швидко рушимо Україну до успіху!

#ОсвітняПеревага

P.S. Якщо не бачили презентації наших інших рішень досягнення головної задачі України із швидкого розвитку, у нагоді будуть посилання нижче. Приємного перегляду!

1) Що є головним чинником нашого швидкого розвитку 👉🏼 натисніть посилання

2) Інші економічні правила, які забезпечать нашу перевагу за інвестиції в Україну 👉🏼 натисніть посилання

3) Електронна Країна, яка забезпечить перевагу України за ефективністю у всіх процесах 👉🏼 натисніть посилання

4) Досконалий суд забезпечить перевагу за інвестиції в Україну 👉🏼 натисніть посилання

5) Як замість вічного ремонтування доріг, швидко побудувати сучасні дороги без жодних державних витрат 👉🏼 натисніть посилання