Monday, July 15, 2024
en

Нам змога мати бездоганний суд!

Чи можемо прибрати судову бюрократію та досягти швидкого та якісного розгляду спору сторін у суді?

Політичний рух «ІНШІ» пропонує наступні основні рішення:

1. Розвантажимо суди:

70% всіх судових справ – це дрібні спори між сторонами. Якщо всі взаємовідносини у суспільстві: громадянин-Держава, громадянин-бізнес, бізнес-Держава, громадянин-громадянин, бізнес-бізнес – перевести в Єдину електронну систему, система зможе самостійно автоматично приймати судові рішення за дрібними справами. Бо система матиме всю потрібну інформацію щодо несвоєчасності сплати за товар/послугу, або невідповідності складу, характеристик товару його обов’язковому сертифікату, який надаватимуть приватні лабораторії.

2. Проста подача позову з дому/офісу. Сповіщення наживо щодо будь-якого факту, коли особа стає відповідачем за позовом:

Через свій особистий кабінет в Єдиній електронній системі позивач подає позов, а відповідач отримує всю необхідну інформацію про такий факт. При цьому не потрібно передавати суду документи чи будь-яку інформацію для розгляду, достатньо надати суду доступ до запитаних ним документів та інформації в системі.

3. Позбавимо можливостей сторін домовлятися із судом:

Судді в Україні зможуть розглядати судові справи без прив’язки до місцевості. Не потрібно буде мати суд у кожному місті або районі. Судова система користуватиметься послугами компаній, які виконають ліцензійні умови та забезпечать систему потрібною мережею дистанційних проводів судочинства.

Кожна із сторін спору може вибрати зручний для себе дистанційний провід судочинства, доступ до якого буде відбуватися відповідно до правил, за виконанням яких слідкуватимуть приватний та державний контроль.

Єдина електронна система сама обиратиме вільного суддю у системі. Справа розглядатиметься дистанційно, де система приховуватиме від сторін спору інформацію про суддю, а від судді приховуватиме відомості про сторін, їх адвокатів та свідків, контактні данні, адреси.4. Виведемо із судової системи слабких суддів:

Рейтинг суді визначатиме Єдина електронна система: в залежності від часу розгляду справи, фактів оскарження справ, кількості закритих справ за рік.

За результатами року система звільнятиме 10% суддів, що мали найгірші показнику росту свого рейтингу за рік.

Суддів призначатимуть 5 кращих рекрутингових агентств, які переможуть у змаганні за ліцензію та які зможуть отримувати плату за кожне прийняте й неоскаржене рішення найнятого ними судді.

Агентства, які найняли більше 25% звільнених суддів, за результатами року, втрачатимуть ліцензію та за їх місце змагатимуться інші.

5. Вища суддівська ланка не призначатиметься:

Вищі судові ланки формуватимуть судді з більшим рейтингом на 3-х річний період. По закінченню терміну, вони переміщуватимуться на ланку нижче із збереженням зарплати за свій рейтинг. Через 3 роки, у випадку достатнього рейтингу, знов переводитимуться до вищої суддівської ланки, що відповідатиме їх рейтингу.

Досягнути більшого – правової злагоди – зможемо в комплексі з іншими рішеннями, які дозволять нам побудувати ідеальне суспільство, де прагнуть мешкати всі світові інвестори, вести свій бізнес та створювати чисельні робочі місця на наше щастя!

Якщо Ви ще не бачили наше відео про те як нам створити справедливий, непідкупний, професійний та доступний для всіх суд, запрошуємо переглянути відео за посиланням 👉🏼 натисніть посилання

Наш сайт 👉🏼 перейти на головну сторінку

Грошова допомога Волонтерська допомога