Неділя, 14 Липня, 2024
uk

Розвинутим країнам потрібен наш успіх, а не ресурси!

Бідні країни мають великий потенціал для росту своїх економік, можуть зростати на 20-30% на рік та швидко наздоганяти розвинуті країни, які не зростають швидше 3% на рік.

Але власних грошей бідним країнам вистачатиме тільки на повільне зростання.

Натомість розвинуті країни – країни з високим рівнем демократії та правовою дисципліною – мають гроші. Таким країнам належить 80% всіх грошей світу. Але ці країни не можуть швидко зростати, бо використали свій потенціал для росту. Розвинутим країнам потрібні зовнішні драйвери для росту.

Розвинутим країнам не потрібні ресурси бідної країни, бо що їм із цими ресурсами робити?  Переробити у ще більшу продукцію, але де її продавати, якщо на своїх ринках продавати більше не можна? Хіба постачати цю продукцію таким країнам як ми, які самі не можуть переробляти свою сировину. Але так вони багато не зароблять, бо бідні країни споживають мало. Інша справа, коли бідні країни розвиваються та суттєво збільшують своє споживання.  У такому випадку вивозити сировину не потрібно, значно вигідніше створювати робочі місця для переробки сировини в таких країнах та переносити сюди виробництво готової продукції для своїх країн.

Якщо в бідній країні ніщо не заважає веденню бізнесу та свободі, тоді бізнесу з розвинутих країн значно вигідніше переробляти ресурси всередині такої країни та створювати для цього робочі місця.

Що Україна може дати розвинутому світу цінніше за свої ресурси? Потрібне зростання! Ми велика країна, яка за своїм швидким зростанням може забезпечити додаткове зростання економік розвинутих країн на 2% щороку. Це дуже потрібний для розвинутих країн драйвер для росту, бо сьогодні вони не можуть зростати більше 3% на рік!

Розвинуті та бідні країни потрібні одні одним та можуть бути справжніми друзями: бідним країнам є куди швидко зростати, а розвинуті країни мають необхідні гроші для забезпечення такого динамічного росту.

Коли бідна країна забезпечить потрібні умови демократії, суду, рівності та дисципліни виконання правил та зобов’язань, коли ніщо не заважатиме веденню бізнесу, зовнішні інвестори з розвинутих країн поспішатимуть відкривати бізнес у таких країнах та створювати робочі місця – швидше зростатимуть зарплати, економіка, доходи Держави!

Ресурси же бідних країн понад за все потрібні нерозвинутим країнам світу, які далеко ще не використали свій потенціал для росту. Які з такою переробкою можуть надати більше робочих місць, більшої кваліфікації своїм громадянам, чимало яких досі задіяно на менш кваліфікованій та менш оплаченій роботі, або зовсім без роботи.

Захиститися від вивозу наших ресурсів у такі країни на переробку, можна за кращих умови розвитку у своїй країні, кращих умов для ведення бізнесу та життя. Захиститися правилами, які вивіз сировини роблять економічно недоцільним. Все це працюватиме на прихід інвестицій в Країну для створення потрібних робочих місць.

Наша команда у своїх рішеннях вирішує само задачі створення кращих умов для ведення бізнесу та життя в Україні за будь-де. Бо тільки так ми зможемо використати зиск інвестора з розвинутих Країн та досягнути своєї головної задачі – швидкого розвитку України до найкращих країн світу.

Хто ще не бачив нашу роботу, або бачив не все, викладемо нижче посилання на деякі корисні для Вас відео. Приємного перегляду. Зрозуміло та просто розкладаємо все по полицях!

1) Кого українці звинувачують у своїй бідності й чому се не так 👉🏼 натисніть посилання

2) Що є головним чинником нашого швидкого розвитку 👉🏼 натисніть посилання

3) Нові економічні правила, за яких отримаємо потрібну перевагу над іншими країнами та зможемо швидко наздоганяти їх за рівнем життя, бізнесу та безпеки 👉🏼 натисніть посилання

Вподобайте нашу сторінку та не пропустить наступні відео та публікації. З темою наступних відео й не тільки можете познайомитися на нашому сайті 👉🏼 перейти на головну сторінку

Грошова допомога Волонтерська допомога