Четвер, 13 Червня, 2024
uk

Що збагатить українців?

Ми не маємо достатньо власних грошей, щоб наздогнати кращі країни за рівнем життя.

Для подолання такого відставання потрібні великі інвестиції в нові робочі місця, в нові технології!

Скільки потрібно таких інвестицій?

Щоб за доходами наздогнати за 15 років скажімо іспанців (29-а країна за доходами у світі), нам загалом потрібні інвестиції коло 3,5 трлн.$. Найкращий обсяг інвестицій в Україні за 15 років був близько 350 млрд.$, що в 10 разів менше за Іспанію – тому іспанці заможніше нас в 10 разів.

3,5 трлн.$ нам самостійно не знайти: всі статки олігархів становлять 40 млрд.$, вся банківська система важить 80 млрд.$, а на руках українців знаходиться не більше 50 млрд.$ готівки. Натомість у світі відбувається постійних рух іноземних інвестицій в інші країни, який складає не менше 2 трлн.$ на рік.

Більшість інвестицій – 60% – надходять в бідні країни з високим потенціалом росту, адже такі країни надають можливість бізнесу з розвинутих країн зростати, чого важче та дорожче їм досягти вдома, бо їх країни вичерпали свій потенціал для росту та на їх ринках надвисока конкуренція. Наша Країна має височенну змогу – ми є 20-ю країною за потенціалом росту!

Що таке потенціал росту?

Якщо українці почнуть більше заробляти, вони більше витрачатимуть на купівлю товарів. Більше купуватимуть – компанії більше вироблятимуть і збільшуватимуть запит на працівників. Більший запит на працівників зростатиме зарплати. Зростання доходів громадян збільшить їх витрати, що заохочуватиме нове зростання виробництва та ще більший запит на працівників. Зростання зарплат відбуватиметься доти, доки ми не досягнемо свого потенціалу росту.

Чому з таким потенціалом росту, ми програЄмо змагання за інвестиції?

Бо маємо гірші умови для ведення бізнесу, його захисту й забезпеченню у порівнянні з іншими країнами з високим потенціалом росту, які мають кращі за нас рейтинги від визнаних експертів.

Те що необхідно інвестору, як побачимо сподом, ми потребуємо не менше! Без цього інвестор надалі обиратиме інші країни, а ми збільшуватимемо своє відставання та ще більше розбігатимемося гамерицькими краями.

Навіщо марнуємо час? Нас стає дедалі менше! Не втрачаємо своєї переваги – чисельність населення України – за якою досі цікавіші за багатьох інших! Вибираємо не серед тих, хто обіцяє, а серед тих хто знає як цього досягти. Але щоб обрати кращі рішення, потрібно самим знати як це працює!

Що потрібно інвестору та нам задля бажаного для всіх збагачення українців?

1) Потрібна свобода! 80% грошей світу мешкає у вільних, демократичних країнах, в яких змагання та суперництво визначають переможця. Якщо свобода, правила гри не однакові для всіх, не має справжньої конкуренції – переможцями стають не кращі, а хто ближче до Влади.

2) Чи можна близькому до Влади бізнесу мати привілеї? Чи можна корупційним шляхом отримати вільготу? Потрібні правила, за якими корупція неможлива, бізнесу не можливо впливати на обрання Влади та нікому не можна порушувати закон!

3) Потрібна швидка система захисту порушених прав. Потрібні прості, однозначні й незаперечні один одному правила гри. Потрібне швидке виявлення порушення, швидкий захист постраждалої сторони та відшкодування їй заподіяних збитків.

4) Щоб українці мали достатню кваліфікацію, щоб інвестор зміг реалізувати в Україні будь-який за складністю проект, потрібна сучасна, доступна для всіх освіта. Освіта разом з Армією повинні мати перевагу в увазі та забезпеченні Державою!

5) Щоб Держава захищала людей і бізнес від злодіїв, а свої кордони від агресивних сусідів, потрібно суттєво підвищити ризики для злочинців бути швидко виявленими, потрібно понадміру збільшити витрати ворога на ведення війни проти нас.

6) Щоб для заворушень у Країні не було підстав та ворог не впливав через мову, історію, свої ЗМІ на думки людей та їх вибір, потрібно мати швидкі темпи зростання доходів громадян, справедливу систему соціального захисту та можливість отримати перекваліфікацію за сучасними програмами. Потрібен захист своєї мови, своєї історії, своїх ЗМІ, свого кіно та музики, захист свого інформаційного простору від ворожої пропаганди.

7) Щоб українці були здорові, не хворіли, жили довше, а тому були більш результативні, потрібна сучасна система медичного захисту, мотивація здорового харчування, фізичного розвитку та отримання знань з протидії захворюванню, медичної допомоги. Рух «ІНШІ» має такі рішення, слідкуйте за нами.

Досить вибирати політиків за обіцянками, адже так нас легше ошукати через питання, які нам болять, наприклад: «збільшимо зарплати», «зменшимо тарифи», «угамуємо корупцію», «відновимо мир», «здобудемо перемогу», тощо. Вибираємо серед тих політиків, хто має кращі рішення головної задачі!

Грошова допомога Волонтерська допомога